GUCCI

Handväska.

Monogramcanvas med skinndetaljer. Spänne i vitmetall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 32 x 20 x 4 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    154 EUR
    179 USD

    Budhistorik (14 bud)
    514 jul 19:161600SEK
    6A14 jul 19:161500SEK
    6A14 jul 17:411405SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes