Handväska i leopardimiterande skinn. Spännen i vitmetall med emaljdekor. justerbar axelrem. Tygfodrard. innerfack med dragkedja. Märkt "FENDI MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 15 x 4 cm.
Slitage. Ställvis omfattande slitage. Missfärgningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.