MATBORD / SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Skiva fanerad med teak. Benställning av teak. Utdragbara skivor samt höj-och sänkbara ben. Hopfällt mått: längd 135, bredd 60, höjd 58 cm. Utfälld bredd ca 79, höjd 70 cm.

Slitage. Torrsprickor. Repor. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK