KLAFFBORD

Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Fanerat med björk, pelarfot med lejontassar. Längd 87, bredd 67, höjd 75, total längd uppfällt 132 cm.

Konditionsrapport

Renoverat och kompletterat. Smärre slitage. Obetydliga skador och lagningar.

Placering
Gamla Borgåvägen 231, 01380 Vanda

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    114 jul 20:19300SEK