FÄLLBORD

Mahogny, 1800-talets slut.

Mahogny och mahognyfaner. På pelarfot. Längd 75,5. Bredd 60. Höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Torrspricka. Krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    1 811
    174 EUR
    202 USD

    Budhistorik (22 bud)
    419 jul 14:591811SEK
    119 jul 14:561711SEK
    419 jul 14:561611SEK