EMILE GRUPPE

Olja på duk. Signerad Emile A. Gruppe.

Hamnmotiv. 64 x 76 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 151 EUR
    1 339 USD

    Budhistorik (15 bud)
    3A20 jul 20:5712000SEK
    420 jul 20:5711500SEK
    3A20 jul 20:5411000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes