CURT HILLFON, färglitografier, 4 st, numrerade 18/60 och signerade CH.
Kompositioner. Bladmått ca 121 x 81 cm.
Ej examinerade ur ram. Något vågigt papper.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK