Fanerat med idegran. Skiva klädd med grönt läder. Fyra lådor i sagen. Två hurtsar med tre lådor vardera. Bredd 130. Djup 76. Höjd 72 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.