Bestående av: fyra stolar, bord med iläggsskiva, hörnskåp, sideboard. Målade. Sideboard bredd 191 ,djup 45, höjd 80 cm. Bordets längd (105+50) 155, höjd 74 cm. Stolarnas sitthöjd 45, bredd 46, djup 40, höjd 96 cm. Skåpets bredd 85, djup 60, höjd 176 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.