TORSTEN RENQVIST, träsnitt, 6 st, i mappen "Djur", signerade

Ej komplett mapp. 3 st numrerade 23/200 resp 3 st 90/200. Två dubletter. Bladstorlek 45 x34 cm

Ej komplett mapp. Mapp med slitage och skador.

Utropspris
5 000 SEK