CECILIA HAUPT

Olja på duk, signerad a tergo.

Landskap. 100 x 150 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Oramad

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V509

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 151 EUR
    1 339 USD

    Budhistorik (7 bud)
    319 jul 17:1312000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes
    318 jul 19:1111100SEK
    314 jul 21:2810200SEK