Eugène Henri Cauchois

(Frankrike, 1850-1911)
Eugène Henri Cauchois
(Frankrike, 1850-1911)

EUGÈNE HENRI CAUCHOIS, olja på pannå, signerad

Blommor, 20,5x34 cm.

Utropspris
200 EUR