Fanerat med ek. En skåpsdel med bakomliggande utdragbara lådor. Baksida med öppna hyllplan. Bredd 140, djup 70, höjd 72 cm Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Ställvis omfattande slitage på skivan. Lådor saknas