CARL MALMSTEN, matbord, "Ambassadör", Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Tre iläggsskivor à 58 cm.
Bordets längd 155 cm, bredd 102 cm, höjd 74 cm. Stämpelmärkt.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

90. Rolex, Oyster Perpetual 31, "Tiffany Dial", ca 2024.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK