SIDOBORD

Ett par, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad. Svängd from. Front med tre lådor. Beslag i mässing. Längd 47 cm. Bredd 27 cm. Höjd 66 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 12 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 625
    156 EUR
    181 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 725 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (16 bud)
    5A20 jul 21:411625SEK
    620 jul 21:411525SEK
    5A20 jul 19:261400SEK