Bord med laminerad skiva, på godronnerat mittben med fot i vitmetall. Längd 63, bredd 58, höjd 71 cm. Karmstolar med stoppad rygg och sits, klädda i röd galon. Sitthöjd c:a 46 cm, total höjd 83 cm.
Bruksslitage. En stol med repor/sprickor i sitsen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.