SALONGSBORD, Sent 1800-tal

SALONGSBORD, Sent 1800-tal

Målat och förgyllt. Kopplad benställning. Svarvade ben. Dekorelement av mässing. Längd ca 113, djup 64, höjd 74 cm

Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor. Skador. Lösa dekorelement

Utropspris
2 500 SEK