Fanerad med valnöt, rektangulärt, upptill ställbar spegel samt svängda ljuspunktshållare, front med två hurtsar med tre lådor och ett skåp vardera, längd 126, bredd 34, höjd 136 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Smärre slitage. Ej funktionstestad.