SMINKBORD, 2 delar, 1950/60-tal.

Fanerad med teak. Svartlackerat underrede. Tre lådor i sargen. Spegeln 68 x 41, bordets bredd 89, djup 35, höjd 73 cm

Slitage. Märken. Fläckar. Repor.

Utropspris
1 500 SEK