GOLVVASER

Ett par, porslin, Kina 1900-tal.

Höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsdefekter. Glasyrmistor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    9 800
    944 EUR
    1 082 USD

    Budhistorik (42 bud)
    911 aug 21:019800SEK
    811 aug 21:009600SEK
    911 aug 20:589400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes