Väskan "Lily Silky Snake" designad av Mulberrry är en klassisk läderväska som aldrig blir omodern. Den är perfekt att använda till vardags och är i en vacker vinröd färg med detaljer i guldfärgad metall. Inuti finns ett mindre fack med dragkedja. Den är märkt "MULBERRY” och är numrerad. En dustbag medföljer. Mått: 20 x 15 x 7 cm.
Visst bruksslitage.