Väska "Lily Silky Snake" Mulberry.

Väskan "Lily Silky Snake" designad av Mulberrry är en klassisk läderväska som aldrig blir omodern. Den är perfekt att använda till vardags och är i en vacker vinröd färg med detaljer i guldfärgad metall. Inuti finns ett mindre fack med dragkedja. Den är märkt "MULBERRY” och är numrerad. En dustbag medföljer. Mått: 20 x 15 x 7 cm.

Visst bruksslitage.

Utropspris
3 700 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

20. Omega, "Tuxedo Dial", ca 1950.
Utropspris
5 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK