CHRISTIAN DIOR, väska.
Axelremsväska/clutch av lammskinn. Axelrem i form av metallkedja som kan döljas i väskan. Fodrad. innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS NEW YORK". 30 x 18 x 3 cm.
Slitage. Ställvis omfattande slitage. Mindre skador i sidorna.