RAKEL AHTOLA

Olja på duk, signerad -53.

Prästkragar. 41x33 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Vågig duk.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    61
    EUR
    633 SEK
    70 USD

    Budhistorik (8 bud)
    118 aug 17:0361EUR
    2A18 aug 17:0356EUR
    218 aug 10:1955EUR