Teak. Bord med två iläggsskivor á 41,5 cm. Stolar med fast stoppad sits klädd med textil. Stolarnas sitthöjd 43, bredd 45, djup 41, höjd 88 cm. Bordets längd (106+41,5+41,5) 189, bredd 94, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.