SPEGLAR

Ett par, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Förgyllda och bronserade, överdel och underdel med infällda antikiserande gouacher. 71 x 40,5 cm vardera.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupet glas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    500
    48 EUR
    56 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    414 sep 19:17500SEK
    314 sep 11:20400SEK
    2 8 sep 08:01350SEK