Fanerat med mahogny. Rundade hörn. Tre skåp med hyll- och lådinredning. Ben av bok. Längd 163, djup 44, höjd 105 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. En nyckelbricka skadad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10