Design
1077780

YRJÖ KUKKAPURO, pallar, ett par, "Saturnus" 200, 1970-tal.

Vit Glasfiberfot samt stoppad sits med tygklädsel. Diameter 40 cm. Höjd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torkad stoppning. Hackmärke.

Utropspris
4 000 SEK