Design
1077781

LOUNGEFÅTÖLJER ett par, Enligt uppgift Vemo Industri AB Örkelljunga.

Vitlackerad glasfiber. Lätt insvängd front. L 80, B 65, H 60, sitthöjd 24.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

204. Diane Arbus, "Woman with a Veil on Fifth Avenue, N.Y.C 1968".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK