CREMEKOPPAR, tre stycken, KOPP samt FAT. 1700-tal samt senare.

Bestående av:
En cremekopp med lock, flintgods, 1900-talets början.
En cremekopp med lock, porslin, Meissen, marcolinis period, med polykrom målad med blommor.
En cremekopp med lock, porslin, Qing dynastin, Jiaqing, med motiv av blommor.
En kopp, Meissen, 1800-tal, med motiv av blommor.
Ett fat, Meissen, 1900-tal, med motiv av blommor.

Skador.

Utropspris
1 500 SEK