Guld och stål, mekaniskt urverk (automat), plexiglas, datum, skruvboett, original läderband med original spänne, ca; 1979
Cal 2572/PC Serienr 46.0291.380
Åldersrelaterat slitage. Repor i glas. Graverad "Graverad SKF 1979" Slitage på läderband.