MIKIO WATANABE & GILBERT LASCAULT MAPP med 9 Mezzotinter.
"Radieuse" (2000). Samtliga signerade o numrerade 72/90 o daterade 00. Text av Gilbert Lascault. Original box 30x38
Inga synliga skador.