Fanerat med mahogny. På delbar pelarfot med skuren och delvis bronserad dekor. Tre iläggsskivor á 57 cm. Längd (142+57+57+57) 313. bredd 142. Höjd 73 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.