TAKLAMPA

Tjeckoslovakien, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Fem ljuspunkter, kupor av glas. Kupor med etikett. Diameter 54, höjd 37 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H42

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    71 EUR
    84 USD

    Budhistorik (9 bud)
    114 sep 03:58750SEK
    2A14 sep 03:58700SEK
    114 sep 03:58650SEK