HUGO BACKMANSSON, Olja på duk, signerad och daterad Tanger 1920.
Gatumotiv, Tanger. Duk 33 x 41 cm.
Gulnad fernissa, något krackelerad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK