Design
1080702

BORD, Bruno Mathsson, Piet Hein och Arne Jacobsen för Fritz Hansen.

Rund vitlaminerad skiva med aluminiumlist. Förkromade spännben. Diam 145, höjd 72 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar.

Utropspris
4 000 SEK