Förgylld och blå dekor. 2 fat 24 cm, 2 fat 20 cm, 1 fat 21,5 cm, 2 tekoppar med fat, 2 kaffekoppar med fat.
Undersidesnagg. Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10