LARS HENNING BOMAN, efter, olja på pannå, ej signerad, sent 1700-tal.

Kvinnoporträtt. 33 x 22 cm.

Sprickor i pannån. Slitage med färgbortfall. Smutsig. Retuscher.

Utropspris
3 000 SEK