Stomme i bok med faner troligen körsbär. Kopplade ben med utsnidade raka detaljer. Bredd 64 cm, längd 129 cm, höjd 51 cm, på soffbord. Diameter 65 cm, höjd 45 cm, på sidobord
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.