SOFFBORD samt SIDOBORD, 2 st omkring år 2000,

Stomme i bok med faner troligen körsbär. Kopplade ben med utsnidade raka detaljer. Bredd 64 cm, längd 129 cm, höjd 51 cm, på soffbord. Diameter 65 cm, höjd 45 cm, på sidobord

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

17. Willy Rizzo, sideboard, Mario Sabbot, Italien 1970-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK