BLOMBORD

Gustaviansk stil, 1900-tal.

Bricka i keramik på benställning med kannelerade kopplade ben, diameter 39, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Mothander

Lisa Mothander

lisa.mothander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    457 EUR
    535 USD

    Budhistorik (34 bud)
    917 sep 19:324800SEK
    7A17 sep 19:324600SEK
    713 sep 13:314200SEK