Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1082263
BORD, rokoko, 1700-tal
Bord, rokoko, 1700-tal.
Bord, rokoko, 1700-tal.
Bord, rokoko, 1700-tal.
Bord, rokoko, 1700-tal.

Bemålad. Rak skiva på svängda ben. En låda med beslag av mässing. Höjd 70 cm, bredd 45 cm, djup 63 cm

Åldersrelaterat slitage med märken och nötta kanter. Färgbortfall och krackelyrer. Sprickor.

Utropspris
2 000 SEK