CÉLINE weekendbag "Macadam Boston 50".
Canvas med läderdetaljer och läderklädda handtag, fästen av gulmetall delvis märkta Celine Paris, invändigt ett dragkedjeförsett fack. Lås och nycklar medföljer. 50x24x30 cm Nyckel finns.
Slitage. Skinnskador. Fläckar.