NATTDUKSBORD, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Bland annat fanerade med mahogny med beslag av mässing. Lådor under sarg, skivor av glas. Bredd 45, djup 28,5, höjd 50,5 cm vardera.

Smärre slitage, repor, märken.

Utropspris
1 500 SEK