Präglad lackläder i svagt rosa ton med detaljer i roséfärgad metall. Invändigt ofodrad, 1 större ficka med dragkedja samt 2 mindre öppna. Märkt Mulberry, samt numrerad plakett. Tag med lås. H 30, L 36, B 12, handtag H 16. Dustbag
Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.