OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, sent 1800-tal.

Kavallerist. Bildens mått 32 x 20 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Krackelyr. Ytsmuts. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    228 EUR
    267 USD

    Budhistorik (15 bud)
    723 sep 15:192400SEK
    6A23 sep 15:192200SEK
    723 sep 15:192100SEK