GARNITYR, 3 delar, 1800-tal.

Brons, mässing, marmor. Bordsur märkt Paris, med stående putto samt dekorationsurnor med rosdekor, höjd 55-58 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Mothander

Lisa Mothander

lisa.mothander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    8 700
    842 EUR
    992 USD

    Budhistorik (30 bud)
    1112 okt 15:438700SEK
    9A12 okt 09:118500SEK
    1012 okt 09:118500SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes