Design
1084746

KAI KRISTIANSEN, tillskrivet, soffbord, Danmark, 1950-/60-tal.

Fanerat med teak. Två utdragbara skivor på kortsidorna. Längd 147 cm, bredd 60 cm, höjd 47 cm.

Bruksskick. Repor. Avslag på ett hörn.

Utropspris
2 000 SEK