MULBERRY. VÄSKA:

MULBERRY. VÄSKA:

Shoulder bag. Svart polerat läder med detaljer i silverfärgad metall. postman's lock, tag med lås, reglerbar axelrem, ytterficka. Tygfodrad insida, med 2 fack och 2 fickor med dragkedja samt1 midnre öppen, numrerad metallplakett . H 20, L 25, B 8. Dustbag

Obetydligt ytslitage. Nyskick

Utropspris
4 000 SEK