BURBERRY. Väska, Bridle Baby, Limited edition.

Bridle Baby i svart läder med metallnitar. Reglerbar axelrem, ytterficka dragkedja. Invändigt ofodrad m liten ficka. Märkt Burberry London, England. Made in Italy samt numrerad. H ca 15, L 19, B 7. Dustbag

Obetydligt ytslitage. Nyskick

Utropspris
4 000 SEK