BURBERRY PRORSUM. VÄSKA

BURBERRY PRORSUM. VÄSKA

Mörk beige präglat läder med detaljer i silverfärgad metall. Dragkedja som kan låsas med spänne i ena sidan. Insida med Burberry rutigt tygfoder, större ficka med dragkedja samt 3 mindre öppnad. Märkt "BURBERRY", "MADE IN ITALY", numrerad. Dustbag.
L 39 cm, h 27 cm, B 15 handtagens höjd 25

Åldersrelaterat slitage. Insidan med fläckar. Nötta kanter.

Utropspris
2 000 SEK