3.1 PHILLIP LIM. VÄSKA. Pashli mini Satchel.

Svart präglat läder med detaljer i gulfärgad metall. Dragked ja på var sida, löstagbar reglerbar axelrem. Tygfodrad insida med 1 ficka, dragkedja. Fickans undersida numrerad AC00-0226SKC. Tophandle handtag höjd 6. Höjd 18, L 23, B 7. Dustbag

Helhetsintrycket är gott. Något slitage. Anlupen.

Utropspris
2 000 SEK